1% podatku

Szanowni Państwo

      Pragniemy z dumą poinformować, że w 2013 roku Stowarzyszenie Przyjaciół Kultury w Urlach uzyskało status Organizacji Pożytku Publicznego. Celem działalności Stowarzyszenia jest prowadzenie szeroko pojętej działalności kulturalnej w oparciu o tradycyjne wartości kultury polskiej, chrześcijańskiej i europejskiej.

     W roku 2014 po raz pierwszy skorzystaliśmy z możliwości otrzymania od Państwa 1% z podatku. Nie ukrywamy, że jest to dla nas ważny element, dzięki któremu będziemy mogli w sposób bardziej efektywny wpływać na dobór repertuaru naszych koncertów. Prawie wszystkie organizacje, które przekazują nam pieniądze na koncerty i imprezy, wymagają aby organizacja sama pokryła część kosztów, zwykle ok. 25%. Dzięki Państwa hojności mogliśmy spełnić ten warunek. Mamy nadzieję, że jeśli chodzi o koncerty i imprezy w latach ubiegłych, byli Państwo usatysfakcjonowani. Zrobiliśmy wszystko, by uatrakcyjnić nasz program, aby każdy znalazł coś dla siebie. I w tym roku chcemy przynajmniej utrzymać ten poziom, ale naszym marzeniem jest jeszcze wyższa jakość koncertów. Chcielibyśmy zapraszać artystów znanych i uznanych, nie tylko w Polsce, ale także w Europie. Hojność Państwa pomoże nam zrealizować te plany.

Stowarzyszenie jest organizacją typu non-profit. Każdy, kto chciałby wesprzeć naszą działalność może przekazać 1% podatku na konto Stowarzyszenia. W rozliczeniu podatkowym należy wpisać 

STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ KULTURY W URLACH numer KRS 0000 355 060 

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy na imprezy kulturalne.

 

   

Program do wypełnienia deklaracji podatkowej: 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Skip to content